Apie mus

Apie mus

Advokatų kontora „Win & Law”  kvalifikuotų profesionalų komanda teikianti teisines paslaugas administracinės, baudžiamosios, darbo,  verslo, šeimos, paveldėjimo bei kitose teisės šakose.

„Win & Law” išskirtinumas  teismo mediacijos paslaugos.  Mes vieni pirmųjų Klaipėdoje ir Vakarų Lietuvoje galime dalyvauti teisminės mediacijos procese ir  padėti klientams patiems išspręsti ginčą, greičiau ir efektyviau.
Advokatų kontoros „Win & Law” klientai – fiziniai ir juridiniai asmenys, kurie žino, kad teisinės paslaugos bus suteiktos kokybiškai  ir laiku.
Advokatų kontora „Win & Law” veiklą vykdo ne tik Klaipėdoje ar Vakarų Lietuvos regione, bet atstovauja klientų interesus  visoje Lietuvoje – ikiteisminėse ir teisminėse institucijose.
Advokatų kontora  „Win & Law“   yra teisėta duomenų bazių vartotoja, kuri, teisės aktų nustatyta tvarka turi teisę gauti bei teikti savo klientams naujausią informaciją iš juridinių asmenų, nekilnojamojo turto, autotransporto, turto arešto aktų, hipotekos registrų ir skolininkų duomenų bazių.
Šios kontoros advokatai stengiasi visus procesinius dokumentus teismams  teikti tik  elektroniniu būdu, tuo užtikrinant, kad bylos bus nagrinėjamos kokybiškiau ir operatyviau.
Taip yra sutaupomos bylinėjimosi išlaidos, nes teikiant dokumentus el. būdu, mokama tik 75 procentai LR CPK 80 str. numatyto žyminio mokesčio.
Advokatų kontoros advokatai  patikimai saugo kliento patikėtus asmens duomenis, nes yra įregistruoti  Asmens duomenų valdytojų valstybės registre.

PAGRINDINIAI MŪSŲ PRINCIPAI

  • Kompetencija ir pareigingumas – pareigas klientams vykdome nepriekaištingai, laiku, stropiai ir protingai.
  • Lojalumas klientui – teisinės paslaugos teikiamos taip, kad labiausiai atitiktų kliento interesus. Advokato ir kliento tarpusavio santykiai grindžiami tarpusavio pasitikėjimu, pagarba ir tolerancija.
  • Interesų konflikto vengimas –  santykiuose su klientais ir kitais asmenimis veikiame taip, kad būtų išvengta kontoros klientų ir advokatų interesų priešpriešos.
  • Kliento paslapties neatskleidimas – visa kliento suteikta informacija laikoma advokato profesine paslaptimi. Konfidencialumo išsaugojimas – viena pagrindinių mūsų pareigų.
  • Veiklos teisėtumas –  kontoros advokatai klientų interesus gina teisėtais būdais ir priemonėmis.
321
Laimėtos bylos
80
Atstovaujame fizinius asmenis
96
Atstovaujame verslo klientus
98
%
Patenkintų klientų