Komanda

Advokatas Raimondas Simonavičius

Advokato padėjėja Viktorija Narmontienė

raimondas

Apie save
Advokatas Raimondas Simonavičius yra advokatų kontoros „Win & Law" kontoros steigėjas, turintis daugiau nei 24 metus teisinės patirties Jis specializuojasi vietos savivaldos, viešojo administravimo, administracinių teisės nusižengimų ir civilinėse bylose.

 

Išsilavinimas: 
Advokatas Raimondas Simonavičius yra baigęs M. Romerio universiteto teisės studijas ir įgijęs teisės bakalauro ir teisės magistro kvalifikacinius laipsnius.
2016 metais pripažintas teismo mediatoriumi.

 

Praktikos sritys: Viešoji teisė, statybų teisė, administracinių teisės nusižengimų teisena, šeimos teisė, žiniasklaidos teisė, garbės ir orumo gynimas, prievolių ir sutarčių teisė,  skolų teisminis ir ikiteisminis išieškojimas, teisminė mediacija, atstovavimas civilinėse, administracinėse, baudžiamosiose bylose visų instancijų teismuose.

 

Narystė:

• Lietuvos advokatūros narys;
• Lietuvos advokatūros regionų komiteto pirmininko pavaduotojas;
• Lietuvos teisininkų draugijos Klaipėdos regiono skyriaus pirmininkas;

 

 

 

IMG_5522

Apie save
Advokato padėjėja Viktorija Narmontienė yra advokatų kontoros "Win & Law" Simonavičius ir partneriai, turinti daugiau nei 7 metų teisinę patirtį. Ji specializuojasi civilinėse bylose įskaitant ir vykdymo procesą Europos Sąjungai priklausančiose šalyse.

 

Išsilavinimas: 
Advokato padėjėja Viktorija Narmontienė yra baigusi Kazimiero Simonavičiaus universitetą ir įgijusi teisės bakalauro, teisės magistro kvalifikacinius laipsnius.

 

 

Praktikos sritys: Šeimos teisė, pavedėjimo teisė, prievolių teisė, sutarčių teisė, vykdymo proceso teisė, vartotojų teisių apsauga, skolų (vaiko išlaikymo) išieškojimas Europos Sąjungoje.

 

 

 

Narystė:

• Lietuvos teisininkų draugijos Klaipėdos regiono skyriaus narė;

 

 

 

IMG_6452