Raimondas Simonavičius

Advokatas Raimondas Simonavičius yra advokatų kontoros „Win & Law” kontoros steigėjas, turintis daugiau nei 24 metus teisinės patirties Jis specializuojasi vietos savivaldos, viešojo administravimo, administracinių teisės nusižengimų ir civilinėse bylose.

Advokatas Raimondas Simonavičius yra baigęs M. Romerio universiteto teisės studijas ir įgijęs teisės bakalauro ir teisės magistro kvalifikacinius laipsnius.

Viešoji teisė, statybų teisė, administracinių teisės nusižengimų teisena, šeimos teisė, žiniasklaidos teisė, garbės ir orumo gynimas, prievolių ir sutarčių teisė,  skolų teisminis ir ikiteisminis išieškojimas, teisminė mediacija, atstovavimas civilinėse, administracinėse, baudžiamosiose bylose visų instancijų teismuose.

  • Lietuvos advokatūros narys;
  • Lietuvos advokatūros revizijos komisijos narys
  • Lietuvos advokatūros regionų komiteto pirmininko pavaduotojas;
  • Lietuvos teisininkų draugijos Klaipėdos regiono skyriaus pirmininkas.

2016 metais pripažintas teismo mediatoriumi.

Viktorija Narmontienė

Advokato padėjėja Viktorija Narmontienė yra advokatų kontoros „Win & Law” Simonavičius ir partneriai, turinti daugiau nei 7 metų teisinę patirtį. Ji specializuojasi civilinėse bylose įskaitant ir vykdymo procesą Europos Sąjungai priklausančiose šalyse.

Advokato padėjėja Viktorija Narmontienė yra baigusi Kazimiero Simonavičiaus universitetą ir įgijusi teisės bakalauro, teisės magistro kvalifikacinius laipsnius.

Šeimos teisė, pavedėjimo teisė, prievolių teisė, sutarčių teisė, vykdymo proceso teisė, vartotojų teisių apsauga, skolų (vaiko išlaikymo) išieškojimas Europos Sąjungoje.

  • Lietuvos teisininkų draugijos Klaipėdos regiono skyriaus narė.