Pro bono publico – iš lotynų kalbos išvertus – visuomenės gėriui, dažniausiai vartojama sutrumpinta – Pro bono, reiškianti nemokamai dirbamą profesinį darbą ar visuomeninę paslaugą nemokamai ar apmokestinant sumažintu tarifu. Šis principas taikomas teikiant ir teisines paslaugas. Skirtingai nuo savanoriavimo, pro bono veikloje naudojami specifiniai profesiniai įgūdžiai ir žinios, kurie teikiami asmenims, to negalintiems sau leisti įprastomis sąlygomis.

Advokatų kontoros „Win & Law“  advokatai prisideda prie socialinės atsakomybės iniciatyvos ir siekia, kad profesionalios teisinės paslaugos būtų prieinamos tuomet, kai jos yra ypač reikalingos asmenims, kurių turima socialinė padėtis  negali sau leisti.

PLIKIŲ BAŽNYČIA TURI TEISĖTĄ ŠEIMININKĄ

Advokatų kontoros „Win & Law“ vadovaujantis partneris, advokatas Raimondas Simonavičius, nemokamai suteikė teisinę pagalbą,  teikdamas teismui prašymą dėl Plikių Šv. Šeimos-Jėzaus, Marijos ir Juozapo parapijos nuosavybės teisės įgijimo pagal įgyjamąją senatį fakto nustatymo, nurodant, kad  Plikių Šv. Šeimos-Jėzaus, Marijos ir Juozapo parapijai   teisėtai priklauso Plikių kaime esanti bažnyčia.

Teismui buvo pateikti istoriniai duomenys apie tai, kad remiantis 1398 m. Lietuvos bažnytinės provincijos visų bažnyčių ir dvasininkų sąrašu,  Plikiuose buvo pastatyta  Šv. Šeimos medinė bažnyčia, priklausiusi Lietuvos Gubernijai, kurią aptarnavo Klaipėdos klebono garbės kanauninkas Adalbertas Dannelautzki.  Pati medinė bažnyčia  buvo pastatyta  1932 metais, kuri ne kartą buvo restauruojama, tačiau iki pat šiol ją valdžiusi  Plikių Šv. Šeimos-Jėzaus, Marijos ir Juozapo parapija, nuosavybės teisių į ją neturėjo.

Klaipėdos rajono apylinkės teismas, įvertino advokato R.Simonavičiaus  pateiktus įrodymus ir pripažino Plikių Šv. Šeimos-Jėzaus, Marijos ir Juozapo parapijai nuosavybės teises į Plikių kaime ( Klaipėdos r.) esančią  bažnyčią.